top of page

TAŚMA MALARSKA PAPIEROWA MASKUJĄCA REMONTOWA PRZEMYSŁOWA SZEROKOŚĆ 100MM PRODUKCJI PRODUCENT BUDFIX

TAŚMA MALARSKA PAPIEROWA MASKUJĄCA REMONTOWA PRZEMYSŁOWA SZEROKOŚĆ 100MM PRODUKCJI PRODUCENT BUDFIX


Taśmy maskujące papierowe dla branży remontowo-budowlanej mają mniejszą odporność temperaturą niż taśmy dedykowane dla branży motoryzacyjnej.


Wysokiej jakości klej kauczukowy naniesiony na papier pozwala usunąć taśmę bez pozostawiania śladów na powierzchni.


Niewątpliwą zaletą oferowanych przez nas taśm maskujących papierowych jest ich wysoka wytrzymałość na zerwanie.


Taśma malarska maskująca papierowa produkcji BUDFIX stosowana do zabezpieczania powierzchni malowanych przed zabrudzeniem farbą.


Taśma malarska maskująca papierowa to uniwersalna taśma papierowa, stosowana przy pakowaniu, opisywaniu paczek, osłanianiu malowanych powierzchni zarówno w pracach domowych jak przemysłowych.


Taśma malarska maskująca papierowa posiada klej Hot-Melt (kauczuk syntetyczny) któryzapewnia doskonałe trzymanie taśmy, jak i odklejanie bez uszkodzenia powierzchni

Zalety:

Firma BUDFIX jako producent taśmy malarskiej papierowej z własnym zapleczem maszynowym i produkcyjnym przykłada olbrzymią wagę na jakość swoich produktów.

PRZYPOMINAMY:

TAŚMY I KLEJE należy stosować na powierzchnie czyste, suche oraz odtłuszczone!

W celu odtłuszczenia powierzchni klejenia polecamy użycie naszych chusteczek do odtłuszczania powierzchni .

 • Taśmy montażowe należy przechowywać w temperaturach dodatnich (pokojowych).

 • Powierzchnia klejona oraz taśma powinny mieć zbliżoną temperaturę dodatnią podczas klejenia

 • W przypadku przechowywania elementów które mają być klejone oraz taśmy w niższych temperaturach, zaleca się przeniesienie zarówno elementu klejonego jak i taśmy na 24 godziny przed klejeniem do pomieszczenia o temperaturze pokojowej.

 • Istotnym warunkiem, aby taśma dobrze skleiła powierzchnie jest odpowiedni docisk klejonych powierzchni po aplikacji taśmy.

 • Podczas klejenie nie można dotykać warstwy klejącej taśmy, ponieważ traci ona wówczas część swoich właściwości klejenia.

 • Taśmy klejące na kleju kauczukowym osiągają swoją maksymalną przylepność w bardzo krótkim czasie.

 • Taśmy klejące na kleju akrylowym osiągają swoją maksymalną przylepność w czasie od 12 do 72 godzin.

 • Podczas klejenia należy unikać obciążeń ścinających

 • Raz przyklejonej taśmy nie należy odklejać i przyklejać ponownie, ponieważ taśma nie będzie posiadała już swoich parametrów klejących

 • Po sklejeniu powierzchni należy pozostawić sklejane produkty na odpowiedni okres czasu, aby taśma mogła dobrze związać klejone powierzchnie (w tym czasie nie należy poddawać elementów klejących testom wytrzymałościowym i próbie ich rozerwania).

 • Taśm nie należy przechowywać dłużej niż rok od daty dostawy z założeniem, że są one przechowywane w odpowiednich warunkach (w temperaturze dodatniej oraz przy wilgotności wynoszącej mniej niż 40%)

4 wyświetlenia0 komentarzy
Post: Blog2_Post
bottom of page