top of page

TAŚMA ANTYPOŚLIZGOWA CZARNA SAMOPRZYLEPNA NA SCHODY ANTYPOŚLIZG PRODUKCJI BUDFIX

TAŚMA ANTYPOŚLIZGOWA CZARNA SAMOPRZYLEPNA NA SCHODY ANTYPOŚLIZG PRODUKCJI BUDFIX


Taśma antypoślizgowa samoprzylepna na schody posiada mocny klej akrylowy, dzięki czemu można stosować je zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Taśma antypoślizgowa samoprzylepna na schody jest odporna na temperatury oraz UV.

Taśma antypoślizgowa samoprzylepna na schody zmniejszają ryzyko poślizgnięcia się na powierzchniach na których są naklejone np. schody.

Taśma antypoślizgowa samoprzylepna na schody wykorzystywane są głównie przez zakłady pracy, a także przez szkoły, szpitale oraz inne miejsca użyteczności publicznej.

Taśma antypoślizgowa samoprzylepna na schody występują w wielu różnych kolorach dzięki czemu są widoczne na różnych powierzchniach.


UWAGA: Niezalecane jest używanie taśmy na zewnątrz na powierzchnie niejednolite, nierówne, chropowate lub fugowane (np. płytki). Taśma naturalnie się przyklei natomiast po opadach deszczowych lub śniegowych woda dostaje się poprzez fugi lub nierówności do kleju i taśma może się odkleić. Taśmę należy przyklejać na powierzchnie suche, czyste oraz odtłuszczone! Powierzchnia do której są klejone taśmy nie powinna być zimna!

Klej na taśmie nie jest wodoodporny, jeśli woda dostanie się do kleju, taśma się odklei!


Zalety taśma antypoślizgowa na schody:

 • doskonałe zabezpieczenie antypoślizgowe

 • bardzo duża siła klejenia do różnorodnych powierzchni

 • wysoka odporność na starzenie oraz warunki atmosferyczne (UV, temperatura,wilgoć)

Jako importer i producent taśmy antypoślizgowej na schody z własnym zapleczem maszynowym i produkcyjnym przykładamy olbrzymią wagę na jakość produktów.

PRZYPOMINAMY:

TAŚMY I KLEJE należy stosować na powierzchnie czyste, suche oraz odtłuszczone!

W celu odtłuszczenia powierzchni klejenia polecamy użycie naszych chusteczek do odtłuszczania powierzchni .

 • Taśmy montażowe należy przechowywać w temperaturach dodatnich (pokojowych).

 • Powierzchnia klejona oraz taśma powinny mieć zbliżoną temperaturę dodatnią podczas klejenia

 • W przypadku przechowywania elementów które mają być klejone oraz taśmy w niższych temperaturach, zaleca się przeniesienie zarówno elementu klejonego jak i taśmy na 24 godziny przed klejeniem do pomieszczenia o temperaturze pokojowej.

 • Istotnym warunkiem, aby taśma dobrze skleiła powierzchnie jest odpowiedni docisk klejonych powierzchni po aplikacji taśmy.

 • Podczas klejenie nie można dotykać warstwy klejącej taśmy, ponieważ traci ona wówczas część swoich właściwości klejenia.

 • Taśmy klejące na kleju kauczukowym osiągają swoją maksymalną przylepność w bardzo krótkim czasie.

 • Taśmy klejące na kleju akrylowym osiągają swoją maksymalną przylepność w czasie od 12 do 72 godzin.

 • Podczas klejenia należy unikać obciążeń ścinających

 • Raz przyklejonej taśmy nie należy odklejać i przyklejać ponownie, ponieważ taśma nie będzie posiadała już swoich parametrów klejących

 • Po sklejeniu powierzchni należy pozostawić sklejane produkty na odpowiedni okres czasu, aby taśma mogła dobrze związać klejone powierzchnie (w tym czasie nie należy poddawać elementów klejących testom wytrzymałościowym i próbie ich rozerwania).

 • Taśm nie należy przechowywać dłużej niż rok od daty dostawy z założeniem, że są one przechowywane w odpowiednich warunkach (w temperaturze dodatniej oraz przy wilgotności wynoszącej mniej niż 40%)3 wyświetlenia0 komentarzy
Post: Blog2_Post
bottom of page