top of page

KÓŁKA MONTAŻOWE PIANKOWE DWUSTRONNIE KLEJĄCE Z LISTKIEM

KÓŁKA MONTAŻOWE PIANKOWE DWUSTRONNIE KLEJĄCE Z LISTKIEM


Kółka montażowe piankowe dwustronnie klejące produkujemy ze specjalnym listkiem ułatwiającym oderwanie przekładki od kółka.


Jako producent kółek montażowych piankowych z listkiem produkujemy je w wersji standard z taśmy piankowej o grubości 1mm.


Jako producent kółek montażowych piankowych z listkiem produkujemy je w różnych średnicach: średnica fi 9mm, średnica fi 19mm oraz średnica fi 25mm.


Jako producent kółek montażowych piankowych z listkiem na każdej rolce umieszczamy 2000 tysiące kółeczek niezależnie od średnicy kółka.


Jako producent kółek montażowych z listkiem możemy wyprodukować dowolne średnice kółek, wiąże się to natomiast z zakupem wykrojnika oraz indywidualną wyceną produktu.


Do czego używa się montażowych kółek piankowych dwustronnie klejących?


- kółka montażowe piankowe dwustronnie klejące używane są do insertowania (łączenia dwóch produktów, wklejanie dodatków)

- kółka montażowe piankowe dwustronnie klejące używane są do klejenia plakatów lub ulotek

- kółka montażowe piankowe dwustronnie klejące używane są do klejenia tabliczek znamionowych

- kółka montażowe piankowe dwustronnie klejące wykorzystywane są do wklejania kiwaków

- kółka montażowe piankowe dwustronnie klejące wykorzystywane są do montażu odbojników


Produkowane przez firmę BUDFIX kółka montażowe piankowe dwustronnie klejące wykorzystywane są przez introligatornie (insertowanie produktów), zakłady oligraficzne (insertowanie produktów), producentów tabliczek.


PRZYPOMINAMY:


Taśmy i kleje należy stosować na powierzchnie czyste, suche oraz odtłuszczone.


W celu odtłuszczenia powierzchni klejenia polecamy użycie naszych chusteczek do odtłuszczania powierzchni lub odtłuszczacza w sprayu.

 • Taśmy należy przechowywać w temperaturach dodatnich (pokojowych).

 • Powierzchnia klejona oraz taśma powinny mieć zbliżoną temperaturę dodatnią podczas klejenia

 • W przypadku przechowywania elementów które mają być klejone oraz taśmy w niższych temperaturach, zaleca się przeniesienie zarówno elementu klejonego jak i taśmy na 24 godziny przed klejeniem do pomieszczenia o temperaturze pokojowej.

 • Istotnym warunkiem, aby taśma dobrze skleiła powierzchnie jest odpowiedni docisk klejonych powierzchni po aplikacji taśmy.

 • Podczas klejenie nie można dotykać warstwy klejącej taśmy, ponieważ traci ona wówczas część swoich właściwości klejenia.

 • Taśmy klejące na kleju kauczukowym osiągają swoją maksymalną przylepność w bardzo krótkim czasie.

 • Taśmy klejące na kleju akrylowym osiągają swoją maksymalną przylepność w czasie od 12 do 72 godzin.

 • Podczas klejenia należy unikać obciążeń ścinających

 • Raz przyklejonej taśmy nie należy odklejać i przyklejać ponownie, ponieważ taśma nie będzie posiadała już swoich parametrów klejących

 • Po sklejeniu powierzchni należy pozostawić sklejane produkty na odpowiedni okres czasu, aby taśma mogła dobrze związać klejone powierzchnie (w tym czasie nie należy poddawać elementów klejących testom wytrzymałościowym i próbie ich rozerwania).

 • Taśm nie należy przechowywać dłużej niż rok od daty dostawy z założeniem, że są one przechowywane w odpowiednich warunkach (w temperaturze dodatniej oraz przy wilgotności wynoszącej mniej niż 40%5 wyświetleń0 komentarzy
Post: Blog2_Post
bottom of page