AKTYWATOR SPRAY DO KLEJÓW CYJANOAKRYLOWYCH PRZYŚPIESZA PROCES WIĄZANIA KLEJU CYJANOAKRYLOWEGO WIKO

AKTYWATOR DO KLEJÓW CYJANOAKRYLOWYCH PRZYŚPIESZA PROCES UTWARDZANIA KLEJU CYJANOAKRYLOWEGO WIKO


Firma BUDFIX jest oficjalnym dystrybutorem produktów marki WIKO!


Aktywator do klejów cyjanoakrylowych przyśpiesza proces utwardzania klejów cyjanoakrylowych.


Aktywator do klejów cyjanoakrylowych ma zastosowanie podczas klejenia w niesprzyjających warunkach otoczenia, także w przypadku grubych warstw kleju i przy materiałach nieaktywnych.


WIKO SUPER GLUE AKTYWATOR może być również stosowany do utwardzenia wyciekającego kleju.Właściwości WIKO SUPER GLUE AKTYWATOR :


  • Aktywator do klejów cyjanoakrylowych stosowany w celu przyśpieszenia utwardzania klejów cyjanoakrylowch

  • Aktywator do klejów cyjanoakrylowych jest bezbarwny i nie pozostawia nalotu na materiale (w porównaniu z wieloma produktami konkurencji)

  • Aktywator do klejów cyjanoakrylowych zawiera składniki aktywujące, rozpuszczalnik oraz gaz rozpraszający propan/butan (puszka 200ml)


WIKO AKTYWATOR w sprayu można dozować na dwa sposoby.

Przed klejeniem:

Spray nanieść na jedną ze stron i pozwolić odparować. Klej WIKO SUPER GLUE nałożyć na drugą powierzchnię. Części szybko złączyć ze sobą i pozwolić by klej się utwardził.

Po klejeniu:

Klej spryskać sprayem i pozwolić na utwardzenie. W celu uzyskania gładkiej powierzchni nanosić z odległości ok. 30 cmPrzed każdym klejeniem należy przeprowadzić odpowiednie testy kleju na produktach, które mają być klejone, aby być pewnym, że dany klej sprawdzi się do Państwa zastosowania.PRZYPOMINAMY:


TAŚMY I KLEJE należy stosować na powierzchnie czyste, suche oraz odtłuszczone!W celu odtłuszczenia powierzchni klejenia polecamy użycie naszych chusteczek do odtłuszczania powierzchni.
4 wyświetlenia0 komentarzy